Sinds 2018 runt Team Lekker Belangrijk met veel enthousiasme een Kerstkringloopwinkel vol tweedehands kerstspullen die met liefde worden gedoneerd door particulieren, bedrijven en instanties. Alle kerstdecoraties, lichtjes, kerstbomen en andere feestelijke items worden zorgvuldig gesorteerd, schoongemaakt en waar nodig gerepareerd, zodat ze een tweede leven krijgen en opnieuw voor warmte en sfeer kunnen zorgen in huis.
Met behulp van een grote groep betrokken vrijwilligers wordt de winkel elk jaar opnieuw prachtig ingericht. Daarna barst de gezelligheid los: in de periode tussen begin november en Kerstmis kunnen bezoekers er terecht voor betaalbare én duurzame kerstspullen, met de typische warme sfeer waar Team Lekker Belangrijk om bekendstaat.
Ook dit jaar is er weer een Kerstkringloopwinkel in Eindhoven, in Winkelcentrum Woensel XL – in dezelfde winkel als in 2024, namelijk de oude Zeeman aan het einde van de Luxemburglaan. De officiële opening is op 1 november 2025 om 10:00 uur.
De opbrengst van de winkel gaat naar verschillende goede doelen — waaronder Stichting Gijsje Eigenwijsje.
Zo draag je met jouw kerstkoopjes direct bij aan gezinnen die een steuntje in de rug goed kunnen gebruiken.
Openingstijden:
Maandag – Gesloten
Dinsdag – 10:00 tot 17:00 uur
Woensdag – 10:00 tot 17:00 uur
Donderdag – 10:00 tot 17:00 uur
Vrijdag – 10:00 tot 17:00 uur
Zaterdag – 10:00 tot 17:00 uur
Zondag – Gesloten
Daarnaast is de winkel ook geopend op zondag 7, 14 en 21 december van 12:00 tot 17:00 uur. Op 7 december vindt bovendien een extra bomenverkoop plaats buiten voor de winkel.
Tijdens de openingstijden kunnen kerstspullen die je niet meer nodig hebt worden afgegeven bij de winkel. Zo krijgen ze een tweede leven en draag je direct bij aan dit mooie initiatief.
Heb je vragen of wil je iets afstemmen over het inleveren van kerstspullen?
Dan kun je mailen naar kerstspullen@tlb1.nl of bellen naar 06 – 40924004.